17/06/2022
Управління державної міграційної служби у Миколаївській області (далі – управління) на невизначений час припиняє свою діяльність. У зв’язку з цим просимо на офіційному сайті Управління стати до електронної черги: https://cutt.ly/rKrr50L та вибрати найблищий зручний регіон для отримання паспорту.
Паспорт громадянина України для виїзду за кордон та паспорт громадянина України у формі картки також можна оформити у центрах ДП "Документ" (https://cutt.ly/bKroDDo) та Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), які оформлюють біометричні документи.
Телефони служби технічної підтримки сервісу «Електронна черга»: (097) 470-05-05, (066) 470-05-05, (073) 470-05-05
Зверніть увагу, що під час воєнного стану сервіс працює лише в окремих регіонах для оформлення паспорта громадянина України у формі ІД-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Також може бути недоступний запис в електронну чергу у окремих підрозділах.
Крім того, просимо з розумінням ставитись до затримок під час обслуговування, пов'язаних з безпековою ситуацією, повітряними тривогами, змінами у графіку тощо.
Про це інформує державна міграційна служба України