17/06/2022
Стосовно інформації, що поширюється в телеграм-каналах, що Баштанська районна рада виплачує заробітню платню Мезіній Т.А.
З цього приводу Баштанська районна рада повідомляє, що з 01 квітня 2022 року було тимчасово призупинено дію трудового договору з МЕЗІНОЮ Тетяною Андріївною, заступником голови районної ради у зв'язку з бойовими діями на окупованій території (Снігурівська міська територіальна громада) до відновлення можливості виконувати роботу, але не пізніше дня скасування окупації території згідно з розпорядженням голови районної ради від 01 квітня 2022 року №17-рк «Про призупинення дії трудового договору з Мезіною Тетяною Андріївною».