19/06/2022
Медик - одна з найважливіших і найбільш відповідальних з існуючих у світі професій. Щодня українські лікарі рятують тисячі життів, а під час війни медики старанно трудяться в тилу і наближають нас до перемоги.
З Днем медичних працівників! Успіхів у Вашій благородній і потрібній справі, здоров'я, любові, тепла і всього, що включає слово "щастя". Нехай вдома і на роботі завжди все буде гладко.
З повагою,
голова Баштанської районної ради Наталія ОЛІЙНИК