19/06/2022
Щиросердечно вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника!
З нагоди професійного свята дозвольте побажати вам міцного здоров’я, благополуччя і затишку в родинах, професійних успіхів і людської шани. З вірою та впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте у майбутнє, докладаючи всіх зусиль, волю і розум на допомогу хворим, задля збереження життя і зміцнення здоров’я!
І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душі, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.
Начальник районної
військової адміністрації Владислав ДМИТРІВ