22/06/2022
22 червня 1941 року страшне слово «війна» увірвалося в життя людей. Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Це навіки закарбовано в історичній та генетичній пам’яті народу, тому ми згадуємо людей, які у грізні роки виявили мужність та відвагу у битві з ворогом.
24 лютого 2022 року війна знову з’явилася на порозі і постукала в кожну домівку українців.
Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке не стирається з історичної пам’яті. Вшанувати тих, хто не повернувся з війни, сивочолих ветеранів, які здолали нацизм, вдів, дітей війни – священний обов’язок усіх цивілізованих людей незалежно від їх політичних уподобань.
“Ніхто не забутий, ніщо не забуто!”- головний рефрен відзначення цих трагічних роковин. Тож згадаймо в цей день у думках і молитвах кожного, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за перемогу у Другій світовій війні та тих, хто ціною власного життя наближають нас до перемоги і тепер.
Начальник районної
військової адміністрації Владислав ДМИТРІВ