01/07/2022
Баштанська районна військова адміністрація висловлює співчуття та слова скорботи рідним та близьким загиблого Віталія Петрушевського, уродженця с. Інгулка Інгульської сільської територіальної громади.
На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.
Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!