До Новобузької громади передано будівельні матеріали!
04/11/2022
До Новобузької громади передано будівельні матеріали!
04 листопада Баштанською районною військовою адміністрацією передано пиломатеріали до Новобузької міської територіальної громади у вигляді досок для комунальних закладів і приватних домоволодінь.
Як раніше вже зазначалося, за ініціативи Президента України Зеленського Володимира Олександровича, сприяння голови Миколаївської обласної військової адміністрації Кіма Віталія Олександровича, керівництва АТ «Укрзалізниця» здійснюється закупівля і доставка будівельних матеріалів для територіальних громад, які постраждали в результаті воєнних дій, що тривають на території України.
Роботи щодо отримання і передачі матеріалів будуть здійснюватись районною військовою адміністрацією і надалі до територіальних громад рійону, але в першу чергу до тих, які постраждали від обстрілів.
Всі новини →