09/11/2022
Щиро вітаю Вас з Днем української писемності та мови!
Корені української писемності виходять з далекого минулого, з тих часів, коли давньоруські літописці створювали описи подій давнини, що сьогодні стали дорогоцінними реліквіями історії та культури.
День української писемності та мови – день, коли ми вшановуємо українську мову як одне з найцінніших надбань нашої держави. Адже саме мова є не лише засобом спілкування людей, але й найбільшим багатством, яке передали нам у спадок наші прадіди.
Шануймо ж нашу мову – мову Кобзаря, Франка, Лесі Українки… Вивчайте, вдосконалюйте, поширюйте, плекайте рідну мову, заглиблюйтесь у її історію та походження, а головне – щиро любіть її! Нехай наша мова буде найціннішим оберегом для нас і запорукою щасливого майбутнього нашої нації! Щастя вам, миру, добра, нових здобутків в ім’я зміцнення нашої Батьківщини – України.
Щиро бажаю всім нам любити та берегти свою рідну мову.
Нехай материнське слово буде для всіх оберегом!
військової адміністрації Владислав ДМИТРІВ