09/11/2022
Тривають роботи щодо отримання і передачі будівельних матеріалів районною військовою адміністрацією до територіальних громад. Розуміємо, що зараз це питання є одним із найбільш актуальних для жителів нашого району, тому намагаємося оперативно реагувати на потреби, які надходять від громад.
Вчора, 8 листопада, Баштанської районної військовою адміністрацією передано до Березнегуватської селищної територіальної громади профнастил покрівельний для комунальних закладів і приватних домоволодінь.
Нагадуємо, що за ініціативи Президента України Зеленського Володимира Олександровича, сприяння голови Миколаївської обласної військової адміністрації Кіма Віталія Олександровича, керівництва АТ «Укрзалізниця» здійснюється закупівля і доставка будівельних матеріалів для територіальних громад, які постраждали в результаті воєнних дій, що тривають на території України.
Разом до перемоги!