Шановні бухгалтери!
10/11/2022
Шановні бухгалтери!
З нагоди професійного свята – Дня бухгалтера, прийміть найщиріші вітання та слова вдячності за сумлінну і кропітку працю.
Ви обрали для себе відповідальну професію, від якої залежить злагоджена робота усіх сфер. Ми високо цінуємо ваш професіоналізм, принциповість та зусилля, спрямовані на підвищення ефективності господарської діяльності підприємств, установ, організацій, зміцнення економічного потенціалу району.
Від щирого серця бажаю Вам здоров’я, миру та щастя, розсудливості та впевненості, а також великого успіху, який буде супроводжувати Вас у всіх Ваших справах!
Успіхів у вашій професії – цифр, звітів, балансів і кошторисів. Нехай дебет завжди йде в ногу з кредитом!
Начальник районної
військової адміністрації Владислав ДМИТРІВ
Всі новини →