16/11/2022
Шановні журналісти, редактори, режисери, оператори, спеціалісти з роботи у соціальних мережах, зв’язківці, технічних працівники, –усіх тих, чия шляхетна праця забезпечує одну з основних громадянських свобод - свободу слова, вітаю з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку України!
Відповідальність, компетентність, почуття обов’язку завжди супроводжують вас у повсякденному житті. Важко переоцінити роль радіо та телебачення у формуванні громадської думки. Без сучасних комунікацій сьогодні неможливе сучасне, цивілізоване, повноцінне життя. Ваша праця дозволяє мешканцям найвіддаленіших населених пунктів відчувати себе у центрі подій, бути поінформованими.
Миру та благополуччя вам і вашим сім’ям!
Начальник районної
військової адміністрації Владислав ДМИТРІВ