17/11/2022
Баштанською районною військовою адміністрацією триває передача бу дівельних матеріалів для територіальних громад, які постраждали в результаті воєнних дій.
Вчора, 16 листопада надано допомогу Широківській сільській територіальній громаді у вигляді покрівельного матеріалу (шифер) для населення та комунальних закладів громади та сьогодні, 17 листопада, відвантажили будівельні матеріали Березнегуватській селищній теритоіальній громаді у вигляді покрівельного матеріалу (шифер) та OSB плит для потреб населення та комунальних закладів.
Зважаючи на погодні умови, одним із важливих питань на порядку денному у влади на всіх рівнях зараз є оперативне забезпечення будівельними матеріалами. Ми не зупиняємось на досягнутому та продовжуємо активно працювати у даному напрямку.
Разом до перемоги!