21/11/2022
Шановні жителі Баштанського району!
21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи на честь вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні європейського майбутнього України, відданості ідеалам свободи, утвердження демократичних цінностей в єдиній, соборній та незалежній державі.
Гідність, свобода, патріотизм, незалежність, суверенність, мужність, демократія – усі ці поняття стали особливо близькими кожному українцю. Сьогодні ми продовжуємо свою боротьбу й надалі за свободу та цілісність своєї території, і тому зараз, як ніколи важливо об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови незалежної європейської держави.
Бажаю усім нам злагоди і непохитної віри в те, що ми , як єдиний великий народ, зуміємо зробити все можливе на благо розквіту рідної України. Нехай буде мирне небо над українською землею та добробут у ваших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.
Начальник районної
військової адміністрації Владислав ДМИТРІВ