21/11/2022
Цими днями Баштанською районною військовою адміністрацією передано до Снігурівської міської та Горохівської сільської територіальних громад хліб за сприянням ООН та продукти харчування за сприянням волонтерського руху «Разом ми сила» та координаційного центру «Бункер».
Через воєнні дії на території громад при доставці допомоги ми стикнулись з логістичними проблемами: зруйновані мости. Висловлюємо щиру вдячність всім, хто сприяв та допомагав переправити допомогу місцевим жителям. Ваш вклад в загальну справу неоціненний.
Ми не зупиняємось на досягнутому та продовжуємо роботу щодо забезпечення допомогою жителів деокупованих населених пунктів Баштанського району. Окрім цього, влада на всіх рівнях активно працює над відновленням зв’язку, електроенергії та інших благ, необхідних для покращенням умов проживання місцевих жителів.
Віримо, що наша перемога близько та мир пануватиме над Батьківщиною.
Разом до перемоги!