22/11/2022
22 листопада Баштанською районною військовою адміністрацією було передано Березнегуватській селищній територіальній громаді будівельні матеріали у вигляді шиферу, профнастилу, досок для комунальних закладів та приватних домоволодінь.
По мірі надходження матеріалів ми намагаємося оперативно направляти їх на громади, які постраждали від обстрілів. Розуміємо, що температура навколишнього середовища поступово знижується і людям як ніколи потрібно утеплятись та усувати пошкодження.
Ми не зупиняємося на досягнутому, допомога буде надаватися і надалі всім постраждалим громадам району за потреби.
Разом до перемоги!