25/11/2022
Сьогодні, 25 листопада, Баштанською районною військовою адміністрацією передано до Широківської сільської територіальної громади будівельні матеріали у вигляді шиферу для комунальних закладів та приватних домоволодінь.
Широківська громада є однією із найбільш постраждалих громад Баштанського району від ворожих обстрілів. Місцевим жителям завдані чималі збитки. Ми розуміємо, що зараз важливо в найкоротші терміни усунути пошкодження, якщо це можливо, та допомогти утеплити домівки громадян, тому активно працюємо та будемо продовжувати працювати в напрямку забезпечення громад нашого району будівельними матеріалами по мірі їх надходження.
Висловлюємо слова вдячності всім, хто сприяє та активно допомагає в цій нелегкій та водночас дуже необхідній справі. Нехай ваша доброта повертається до вас сторицею.
Разом до перемоги!