05/12/2022
Сьогодні, 5 грудня, Баштанською районною військовою адміністрацією передано до с. Пришиб Березнегуватської селищної територіальної громади гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування та засобів гігієни.
Працівниками районної військової адміністрації роздано місцевим жителям продукти харчування: крупи, макарони, солодощі, консерви та сухофрукти. Також надано 35 наборів засобів гігієни.
Окрім цього, найбільш постраждалі громадяни отримали ковдри, матраци та постільні набори.
Ми не зупиняємось на досягнутому і будемо працювати і надалі в напрямку надання гуманітарної допомоги найбільш постраждалим населеним пунктам Баштанського району. Розуміємо, що жителі громад, на яких проходили активні воєнні дії є найбільш уразливими на сьогодні і потребують першочергової уваги. Далі буде!
Разом до перемоги!