Шановні працівники органів місцевого самоврядування!
07/12/2022
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.
Становлення нашої країни, як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростання ролі громади та відповідальності кожного за долю свого рідного краю.
Реаліями сьогодення перед органами місцевого самоврядування покладено велику відповідальність за соціально – економічний стан територіальних громад за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців, що в кінцевому результаті зробить нашу державу сильною та заможною, бо нічого на світі немає краще нашої землі.
З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого району.
Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування, які були добрими наставниками та зробили свій значний внесок у його розвиток. Нехай ваш багатий досвід роботи стане добрим прикладом.
Бажаю усім, хто працює на благо територіальних громад міцного здоров’я, великого щастя, миру, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань.
Начальник районної
військової адміністрації Владислав ДМИТРІВ
Всі новини →