08/12/2022
Цими днями за сприянням Гуманітарного штабу Миколаївської ОВА Баштанською РВА передано до Горохівської сільської територіальної громади близько 60 тон продуктів харчування, засобів гігієни та медикаментів.
Події, що відбувалися під час окупації на території Горохівської громади ще довго матимуть відлуння у пам’яті, побуті та повсякденному житті жителів громади. Вони пережили важкі часи і з настанням холодів вкрай потребують від нас допомоги. Тому влада на всіх рівнях активно працює над забезпеченням всім можливим місцевих жителів.
В свою чергу ми не зупиняємося на досягнутому і будемо надалі працювати в напрямку забезпечення необхідних жителів де окупованих населених пунктів нашого району. Далі буде!
Разом до перемоги!