07/12/2022
Майбутнє держави та громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців. Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад, умілих організаторів, що в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей.
Сьогодні, 7 грудня, з нагоди свята – День місцевого самоврядування України, начальник районної військової адміністрації Владислав Дмитрів привітав представників органів місцевого самоврядування Баштанського району, побажав здоров’я, добробуту, творчого натхнення, нових здобутків і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальних громад, відродженню сіл і селищ нашого району, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті та всьому демократичному світі.
Окрім цього, подякував за сумлінну постійну працю та невичерпну енергію у роботі на благо жителів їхніх громад та району в цілому.
Почесними грамотами Баштанської районної військової адміністрації було нагороджено:
за активну громадську позицію, особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування в умовах правового режиму воєнного стану, надання гуманітарної допомоги постраждалому цивільному населенню, постійну підтримку військовослужбовців Збройних Сил України та з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні - БОНДАРЕНКО Лілію Вікторівну, депутата Баштанської районної ради VIII скликання;
за активну громадську позицію, відповідальне ставлення до обраної справи, особистий внесок у забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, сприяння вирішенню питань життєзабезпечення населення Баштанського району в умовах воєнного стану та з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні - КАЗАРІНУ Наталію Леонідівну, депутата Казанківської селищної ради VIII скликання;
за сумлінну працю та професіоналізм, особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади, розбудову місцевого самоврядування в умовах правового режиму воєнного стану, надання матеріальної та соціальної підтримки військовослужбовцям Збройних Сил України та з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні було нагороджено:
- АСМОЛОВА Олексія Вікторовича, голову Казанківської селищної територіальної громади;
- РИМЧУКА Валерія Миколайовича, голову Софіївської територіальної громади;
за активну громадську позицію, ініціативність, самовіддане служіння Українській державі та її народу, особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування і сприяння вирішенню питань життєзабезпечення постраждалого населення громади в умовах правового режиму воєнного стану та з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні - ПЕРЕСУНЬКА Сергія Миколайовича, голову Широківської територіальної громади;
за професіоналізм, сумлінну і самовіддану працю, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків, особистий внесок у сприяння розвитку громади в умовах правового режиму воєнного стану та з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні:
- ВАСИЛЬЄВА Олександра Сергійовича, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Баштанської міської ради Баштанськогог району;
- КОВРИГУ Олександра Юрійовича, старосту Явкинського старостинського округу Баштанської міської ради Баштанського району;
за активну громадську позицію, патріотизм, безкорисне служіння Українській державі та її народу, забезпечення гуманітарною допомогою постраждалого цивільного населення в умовах воєнного стану, постійну підтримку військовослужбовців Збройних Сил України - БЕРЕЗОВСЬКУ Світлану Вікторівну, депутата Баштанської районної ради VІІІ скликання, засновника громадської організації «Центр розвитку місцевої демократії Голос громади».