Свої напрацювання представила регіональний координатор Полтавської області Yuliia Yushchenko (
https://www.facebook.com/yuliayu.lvd). У регіоні було опитано понад 2 000 людей: службовці, представники сфери освіти, охорони здоров’я, громадських організацій, соціальні працівники тощо. Більшість опитаних різною мірою відмічають у себе зростаючий рівень панічних настроїв. Крім того, скаржаться на підвищення рівня робочого навантаження з початком повномасштабної війни. Серед головних розрад у житті, що допомагають подолати стрес, відмічають відпочинок, спілкування з рідними, друзями та дітьми.