25/08/2023
24 серпня начальник Баштанської районної військової адміністрації Владислав Дмитрів привітав з Днем Незалежності та з державною нагородою «Заслужений працівник охорони здоров’я України» Наталію Дворецьку, головну медичну сестру комунального некомерційного підприємства «Снігурівська міська лікарня» Снігурівської міської ради.
Наталія Анатоліївна має стаж роботи у медичній сфері понад 20 років. До повномасштабного вторгнення рф в Україну Наталія Дворецька працювала в приватній лабораторії. Втім, коли розпочалися активні бойові дії та до місцевої лікарні почали привозити перших поранених воїнів, жінка запропонувала свою допомогу. Їй довелося працювати в умовах, коли медикам погрожували озброєні російські окупанти. Вона не покинула лікарню, місто, а жертовно та самовіддано продовжувала надавати медичну допомогу всім, хто її потребував.
Владислав Мирославович вручив квіти пані Наталії та щиро подякував їй за значний особистий внесок у розвиток системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги і рятування життя людей в умовах воєнного стану, сумлінне виконання професійного обов’язку.