Баштанка » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Герої не вмирають Учасникам бойових дій та членам їх сімей Планування роботи 2023 року Пробація району Електронне звернення Інформація для користувачів з вадами зору

Володимир Бородянський, продюсер культурних проєктів, співзасновник Об'єднання українських продюсерів (OUP Documentary) – про зв’язок мистецтва та ментального здоров’я у воєнний час на прикладі виставки творів українських художників «Ти як?»

22/09/2023

«Депресивні прояви відвідувачів суттєво знизилися. А люди, які прийшли з тривожністю, йшли з виставки з піднесеним настроєм. Люди, в яких є відчуття, що вони винні – з різних причин, не тільки тому, що вони тут, а хтось там – у них це відчуття зникало, коли вони контактували конкретно з цими роботами... Ми боялися, що цей проєкт стане травматичним. А він виявився не травматичним, а терапевтичним. Плюс – виставкою солідарності та виставкою пам'яті про війну, яка зараз відбувається».
Нагадаємо, виставка «Ти як?» місяць експонувалася в Національний центр «Український Дім». Проєкт зібрав близько 500 мистецьких творів понад 100 сучасних українських художників та художниць. Усі експонати створені під час повномасштабного вторгнення. Детальніше про виставку bit.ly/3JTYWL5
Дискусія про культурну безбар'єрність пройшла у межах лекторію на «Кураж» у вересні 2023 року bit.ly/3EyOdT1
Разом з ГО «Безбар'єрність» «Кураж» залучив профільних спікерів до обговорення теми безбар'єрності, а також ментального здоров'я, підтримавши комунікаційну кампанію Ти як? Всеукраїнської програми ментального здоров’я, що впроваджується за ініціативою першої леді Олена Зеленська.
 
 

 

Всі новини →