Допомога Донеччині
06/08/2014
6 серпня 2014 року управління агропромислового розвитку райдержадміністрації відправило до Миколаєва четверту партію гуманітарного вантажу, що централізовано буде доставлено на Донеччину. Всі райони Миколаївщини беруть участь у наповненні вантажівки, яка незабаром вирушить у зону бойових дій під охороною військових. Допомога призначена мирним жителям та військовим, що знаходяться у зоні проведення АТО.
Завдяки допомозі небайдужих жителів Баштанщини цього разу вдалося зібрати близько однієї тонни різноманітного вантажу. Це і продовольство: борошно, крупи, макаронні виробі, цукор, консерви та консервація, олія, чай, печиво, фрукти та овочі; речі та предмети першої необхідності; медикаменти. Слід зазначити активність громад сільських рад, які постійно привозять різноманітні продукти та речі. Деякі з них, особливо люди похилого віку та діти, пишуть листи із словами вдячності військовим та підтримки мирним мешканцям сходу країни.
Хочеться нагадати, що збір гуманітарної допомоги військовим, цивільним Донбасу та Луганщини, а також вимушеним переселенцям та біженцям із зони проведення АТО здійснюється управліннями агропромислового розвитку та соціального захисту населення райдержадміністрації. Наразі робота триває.
Всі новини →