Баштанка » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Герої не вмирають Зміни в законодавстві Електронне звернення Учасникам бойових дій та членам їх сімей Планування роботи 2023 року Пробація району Інформація для користувачів з вадами зору

Миколаївщина відновлюється: Віталій Кім відвідав оновлений дитсадок та сучасний ЦНАП у Баштанському районі

21/05/2025

У середу, 21 травня, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім здійснив робочу поїздку до Баштанського району, де оглянув відремонтований дитячий садочок та ознайомився з роботою нового Центру надання адміністративних послуг.
У заходах також взяли участь голова Офісу Посольства Королівства Данія у Миколаєві Якоб Торрільд Хансен, начальник Баштанської районної військової адміністрації Владислав Дмитрів та начальник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта.
У межах підтримки з боку благодійного фонду «Адра» у садочку у Баштанському районі було капітально оновлено приміщення: встановлено витяжну систему, систему очищення води, відремонтовано харчоблок та пральню. Частково утеплено фасад будівлі, замінено вікна, двері та ворота, а також облаштовано бруківку біля входу.
Завдяки Програмі розвитку ООН у межах проєкту «ECHO4SCHOOLS-UA» відновлено групове приміщення. Також заклад отримав нові меблі, пральну машину, холодильник, м’ясорубку та духовку.
У процесі – заміна міжкімнатних дверей, оновлення підлоги, встановлення плінтусів, фарбування приміщень та облаштування ігрових зон. У планах – ремонт дитячих майданчиків, модернізація водовідведення та облаштування харчоблоку.
Наразі у закладі виховується 108 дітей, працює 22 працівники.
Начальник Миколаївські ОВА наголосив, що завдяки активній підтримці міжнародних партнерів, благодійних організацій і місцевих громад Миколаївщина продовжує розвиватися, навіть в умовах війни. Відновлення освітніх та адміністративних закладів – це гідне майбутнє для мешканців області.
«Садочок у Баштанському районі – це яскравий приклад того, як спільними зусиллями ми створюємо безпечні, сучасні умови для наших дітей. Це інвестиція у майбутнє громади та регіону загалом», – зазначив Віталій Кім.
Окрім цього було відвідано новий модульний ЦНАП у Баштанському районі, створений у партнерстві з Програмою розвитку ООН та за підтримки Європейського Союзу і Уряду Данії в межах проєкту «EU4Recovery», надає мешканцям доступ до 320 адміністративних послуг. Центр оснащено відповідно до європейських стандартів – забезпечено безбар’єрність, електронну систему обслуговування, комфортні умови для відвідувачів.
У першому кварталі 2025 року ЦНАП уже надав майже три тисячі послуг. Окрім стаціонарного офісу, громада отримала спеціалізовані автомобілі для виїзного обслуговування мешканців, що дозволяє охопити ще більше людей, зокрема в найвіддаленіших куточках району.
Дякуємо партнерам та працюємо далі.

 

Всі новини →