


23/04/2015
Щорічно, 22 квітня люди на всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім.
Засновником Дня Землі вважається Джон Стерлінг Мортон, який запропонував у 1872 році призначити щорічний день, присвячений озелененню навколишньої території. Міжнародним свято було оголошено в 1990 році.
У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглу територію, висадити хоча б одне дерево, відмовитися хоча б на день від використання автомобіля.
У 1992 році День Землі став відзначатися в Україні як день захисту природи, день акцій з метою залучення уваги громадськості до проблем нашої планети.
Учні Добренської школи долучилися до свята турботи і любові до рідної землі. У цей день учні 4 класу підготували інформаційну перерву « Бережімо нашу Землю!»
Розтанула зоря досвітня,
Росою вкрилися поля.
Ласкава, щедра і привітна
Лежить навкіл твоя земля.
Земля – не рабиня наша, а мати.
Сонце – не вітчим наш, а батько.
Ліси – наші брати, річки – сестри.
А ми на своїй планеті – не тимчасові мешканці, а мудрі господарі.
Земля чекає від нас мудрості, любові, милосердя.
Учениця 7 класу Шапоренко Єлизавета зробила із глини птахів, тварин, використовуючи український орнамент для розфарбування.
Збережемо нашу землю.
Вийду в поле, стану серед жита,
Задивлюся в небо голубе.
Земле рідна, скільки буду жити,
Стільки і любитиму тебе.
Учні 6 класу з класним керівником Бойчук М.А. та педагогом – організаторм Бабич Л.С. долучилися до реалізації обласного екологічного проекту «Посади вишню». Було посаджено 25 саджанців вишні. Нехай квітнуть і радують наше око. Зробимо рідну школу найкращою, квітучою.
Вишня під вікном рідної школи, чиста криниця біля дороги, лелече гніздо, запах посадженої квітки – усе це наша рідна ненька земля, наша Україна.
Хай квітує сад, посаджений нами.
Зупинись!
Вслухайся, як дихає Земля.
З кожним днем для нас стає рідніша
Україна рідная моя.