Баштанка » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Герої не вмирають Зміни в законодавстві Електронне звернення Учасникам бойових дій та членам їх сімей Планування роботи 2023 року Пробація району Інформація для користувачів з вадами зору

Відкриті всі дороги для молоді країни

26/06/2013

26 червня 2013 року голова РДА Іван Рубський та голова районної ради Людмила Луценко зустрілися з молодими працівниками Привільненського табору відпочинку «Веселка»: Наталією Пукановою, Максимом Теселько, Сергієм Синицьким, Анною Кулик та Юлією Філоненко, для яких дане місце працевлаштування  – є першим у їхньому житті.

Керівники району, вітаючи молодь з отриманням роботи, наголосили, що сьогодні серед соціальних ініціатив Президента нашої держави Віктора Януковича важливе місце посідає питання забезпечення молоді роботою, зокрема, акцент зроблений на наданні молоді саме першого робочого місця, так як на даний момент без досвіду роботи дуже важко офіційно працевлаштуватись. Тому ці питання знаходяться на постійному контролі Президента та Уряду України.
 
Крім того, очільники району вручили молодим особам корисні подарунки, які стануть їм у пригоді під час роботи.
 
 
 
 

Всі новини →