11/01/2019
11 січня перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський разом із першим заступником голови районної ради Миколою Єрешко відвідали Старогороженську сільську раду в рамках обговорення Плану перспективного розвитку Баштанського району на 2019-2021 роки.
Олександр Дмитрович нагадав присутнім, що такі зустрічі вже більше місяця відбуваються в кожному населеному пункті країни за ініціативою Петра Порошенко, озвученою на останньому засіданні консультаційно-дорадчому органі при Президентові України у листопаді 2018 року.
Зустіч керівництва району із старогороженцями стала третьою після проведених зустрічей на початку тижня із новоолександрівцями та лоцкинцями.
В ході обговорення проблемних питань громади Старогороженський сільський голова Сергей Станичный озвучив найголовніші з них, а саме: відсутність водопроводу, відновлення сільського будинку культури, заміна вікон у соціальних закладах села (школа, дитячий садок).