Робота депутатів у засіданні постійної комісії районної ради з питань АПК, земельних ресурсів, екології, благоустрою та раціонального використання природних ресурсів
20/02/2020
20 лютого 2020 року о 10.00 – у Баштанській районній раді під головуванням заступника голови постійної комісії районної ради Курила В. відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань АПК, земельних ресурсів, екології, благоустрою та раціонального використання природних ресурсів, на якому були присутні члени комісії: Присяжний О., Козак., Татарчук В.
Також у роботі комісії взяли участь: голова районної ради Петров А., представники райдержадміністрації (доповідачі), редактор ПП "Редакція районної газети "Голос Баштанщини" Курочкіна Л., головний спеціаліст сектору інвестиційно-інформаційної роботи організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Гриневич О.
Членами постійної комісії було розглянуто усі питання порядку денного засідання комісії та прийнято відповідні висновки, а саме:
• Заслухано:
- звіт голови Баштанської районної державної адміністрації про виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку, рішень ради із зазначених питань і делегованих радою повноважень у 2019 році,
- звіт голови Баштанської районної ради про свою діяльність відповідно до повноважень, визначених статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
• Погоджено проекти:
- рішень районної ради:
- Про внесення змін до районного бюджету Баштанського району на 2020 рік
- Про затвердження Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Баштанського району на 2020-2023 роки
- Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату Баштанської районної ради
- Порядку денного та регламенту роботи тридцять четвертої сесії Баштанської районної ради сьомого скликання
Всі новини →