04/03/2020
Якісна та своєчасна всебічна медична допомога дитячому населенню – один з найважливіших напрямків роботи медичної галузі. Неонатальну допомогу визначено одним з пріоритетних напрямів Програми медичних гарантій у 2020 році.
За минулий тиждень (період з 24 лютого по 2 березня) у закладах/підприємствах системи охорони здоров’я Миколаївської області прийнято 103 пологи, народилося 105 дітей. З них 2 двійні.
Серед немовлят, які побачили світ минулого тижня, 54 дівчинки та 51 хлопчик.
З найменшою вагою 2150 г народилася дитина в КНП «Миколаївська обласна клінічна лікарня» Миколаївської обласної ради.
З сайту Миколаївської ОДА