22/04/2020
На первинному рівні надано медичну допомогу в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини 9883 особам, центрах первинної медико-санітарної допомоги – 21346 особам, поліклінічних відділеннях/поліклініках - 21085 особам.
Госпіталізовано 2118 дорослих, 305 дітей. Виписано 2523 дорослих, 355 дітей.
За тиждень в ході дільничної роботи здійснено 1440 візитів сімейних лікарів та інших фахівців на дім.
У відділення інтенсивної терапії (реанімації) госпіталізовано 240 хворих, виписано 159 осіб.
За минулий тиждень 183 миколаївця здали кров до обласної станції переливання крові, з них 45 - стали донорами вперше. За цей період заготовлено 91,1 л цільної донорської крові. Закладам охорони здоров’я надано 166 доз крові.
Надання медичної допомоги бійцям АТО залишається одним з пріоритетних напрямків роботи медичної галузі області та знаходиться на постійному контролі в управлінні охорони здоров'я облдержадміністрації.
Кількість учасників АТО, яким надано медичну допомогу в закладах охорони здоров’я Миколаївської області, становить 17 осіб.
Стаціонарну допомогу отримали 7 осіб, амбулаторну - 13 осіб.