23/04/2020
Служба у справах дітей Баштанської райдержадміністрації з метою соціальної підтримки дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, із малозабезпечених, багатодітних сімей, в умовах карантину, пов’язаного з поширенням хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, встановленого на всій території України постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211, звертається до всіх небайдужих жителів району із проханням надати благодійну допомогу для підтримки таких сімей, а саме: продукти харчування, миючі засоби та засоби особистої гігієни.
За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: 2-68-89.