Баштанка » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Люди твої, Баштанщино Запобігання проявам корупції Режим підвищеної готовності Інформація для користувачів з вадами зору

Освітній портал Державної служби зайнятості

19/06/2020

Ця освітня платформа є новим продуктом державної служби зайнятості, який призначений для отримання користувачами інформації про ринок праці, вимоги роботодавців до претендентів на роботу, правила та норми складання сучасних документів, що супроводжують пошук та отримання роботи, як то – резюме та супровідний лист. А ще ми пропонуємо отримати необхідні знання та навички, що стануть у нагоді на новій роботі: комунікабельність, стресостійкість, креативність, уміння працювати в команді, навички впевненого користувача різноманітних програм та додатків, і ще багато чого цікавого і корисного.

Для тих, хто шукає працівників, ми пропонуємо інформацію про послуги державної служби зайнятості, які допоможуть швидше знайти  необхідного фахівця та витратити при цьому мінімум грошей. Якщо не зможемо знайти швидко, запропонуємо навчити найбільш підходящого з тих, хто шукає роботу. Тож, отримайте додатково інформацію про освітні програми і навчальні заклади, які навчать для вас саме того працівника.

Коли увесь світ рухається вперед із шаленою швидкістю, працівники служби зайнятості мають встигати за його ходою. Освітня платформа містить контент, що відповідає освітнім та інформаційним потребам фахівців центрів зайнятості та інших соціальних працівників. Відвідавши вебінари, онлайн тренінги та опрацювавши наведені конспекти, спеціалісти матимуть змогу розвити та удосконалити власні знання і навички, підвищити свій фаховий рівень.

Всі новини →