18/05/2021
18 травня Баштанська районна філія Миколаївського обласного центру зайнятості провела «Виїзний захід в Привільненську об’єднану територіальну громаду». Метою заходу біло інформування населення про послуги, які надає служба зайнятості, сприяння роботодавцям в укомплектуванні вільних робочих місць.
Фахівці інформували населення про послуги служби зайнятості та її можливості в питаннях реєстрації, працевлаштування, професійного навчання, отримання ваучерів, підтвердження кваліфікації.