25/05/2021
25 травня голова райдержадміністрації Владислав Дмитрів взяв участь у проведенні семінару з керівним складом міських, селищних, сільських територіальних громад Баштанського району "Організація діяльності Миколаївської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту України та її ланок" за участі начальників підрозділів ГУ ДСНС України в Миколаївській області.
Метою семінару, який проводиться районами області є визначення завдань щодо реалізації повноважень місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту, пожежної і техногенної безпеки.
За результатами роботи визначено ключові проблеми забезпечення функціонування системи управління цивільного захисту та виконання основних завдань з ліквідації надзвичайних ситуацій.