25/05/2021
25 травня відбулася зустріч працівників відділу енергомененджменту, муніципальних ініціатив та інвестицій Баштанської міської ради з працівниками райдержадміністрації.
Фахівці міськради ознайомили з проєктом, який було подано територіальною громадою на участь у конкурсі "Наша громада", що організовано телеканалами "СТБ" та ICTV за участі Український кризовий медіа-центр в рамках Програми USAID "DOBRE".
Баштанська ТГ змагається з іншими громадами країни за право вибороти 500000 грн на створення мобільного кібер-центру “Cyber-On”, який дозволить підвищити рівень комп'ютерної грамотності та стане майданчиком для реалізації інтелектуально-спортивного потенціалу дітей та молоді.