03/06/2021
2 червня відбулось урочисте відкриття після реконструкції приміщення Казанківської дитячо-юнацької спортивної школи. Урочисте відкриття закладу розпочалось з невеликої екскурсії по спортивній школі, яку провела її директор Лілія Дема. Взяв участь у урочистому відкритті заступник голови Баштанської районної ради Василь Кузін. Він зазначив, що плани по реконструкції спортивної школи виношувались давно, але лише нинішній селищній раді вдалось успішно реалізувати цей проект. Заступник від імені Баштанської районної ради привітав селищного голову, депутатський корпус, всіх мешканців громади з цим важливим досягненням.