Баштанка » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей Електронне звернення Інформація для користувачів з вадами зору

Чому приватизація важлива?

10/06/2021

Відновити економіку! Мета приватизації - перетворення непродуктивних активів на продуктивні шляхом залучення компетентних інвесторів через приватизацію непрофільних для держави об’єктів на онлайн-аукціонах.
 
Залучаються сталі інвестиції! Статистика свідчить, що на кожну гривню витрачену при приватизації, додатково вкладається 4-6 гривень у модернізацію активів та створення нових робочих місць.
 
Потрібно навести лад! На сьогодні в Україні понад 3600 державних підприємств, якими керують 96 органів управління. З цього переліку близько 1000 підлягають приватизації, а майже 1000 - непрацюючі, які вже можна лише ліквідувати - борги перевищують вартість. І з часом кількість доведених до ліквідації державних активів лише зростатиме, разом зі збитками для держави.
 
Пройти європейським шляхом! Станом на 1990 рік в Польщі було близько 8,5 тисяч державних підприємств, сьогодні їх близько 40. В Україні на сьогодні близько 3600 державних активів - ми маємо пройти шляхом всіх успішних країн з ринковою економікою.
 
Приватизація - це нові робочі місця, модернізація активів, інвестиції та надходження у бюджет.

Всі новини →