30/06/2021
30 червня 2021 року о 10.00 – у Баштанській районній раді під головуванням голови постійної комісії районної ради Луценко Л. відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів, інвестицій, законності, антикорупційної і регуляторної політики та депутатської діяльності, на якому були присутні члени комісії: Бондаренко Л., Гапішко І., Дмитрів В., Ковальок О., Лущенко В., Маковеєнко Л., Школяр Т.
У роботі комісії взяли участь: голова районної ради Олійник Н., заступники голови районної ради Мєзіна Т. та Кузін В.
Під час роботи комісії було розглянуто питання, а саме:
- Про внесеня змін до районного бюджету Баштанського району на 2021 рік;
- Про депутатські запити депутата районної ради Мезіної Т.А.