06/07/2021
Шановний Анатолію Володимировичу, прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам відмінного здоров’я, благополуччя і радості! Хай кожен новий день життя приносить лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають душу! Нехай завжди й у всьому супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм! Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення та світлу надію на майбутні роки!
З повагою,
голова Баштанської районної ради Наталія ОЛІЙНИК,
депутатський корпус та виконавчий апарат Баштанської районної ради