19/07/2021
Депутату районної ради
Гапішко Інні Василівні найкращі вітання з нагоди дня народження та побажання міцного здоров’я, добра, посмішок, благополуччя, стабільності в справах і досягнення всіх намічених цілей. Нехай збудуться найпотаємніші мрії, в родині панує гармонія і взаєморозуміння.
З повагою,
голова Баштанської районної ради Наталія ОЛІЙНИК,
депутатський корпус та виконавчий апарат Баштанської
районної ради.