02/07/2021
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника державної податкової служби України! Своєю повсякденною працею ви сприяєте наповненню бюджетів усіх рівнів та виконанню соціальних програм.
Своєю помітною працею Ви, податківці, сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, поступовому наведенню порядку в розрахунках і платежах.
Від Вашої невичерпної енергії та наполегливості значною мірою залежить наповнення державної казни, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед державою.
Бажаємо Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, сімейного затишку та світлого майбутнього. Натхнення Вам у роботі та примноження внеску у зміцнення позитивних тенденцій вітчизняної економіки.