В рамках реалізації Програми Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво» дорожні працівники продовжували роботи на об'єкті капітального ремонту комунальної власності — під'їзної дороги від с.Трудолюбівка до с.Володимирівка. Велися роботи з: Улаштування пiдстильних та вирiвнювальних шарiв основи з пiщано-щебеневих сумішей; У роботі були використані дорожні котки. Роботи фінансуються за рахунок субвенцій з державного бюджету в рамках програми Президента України "Велике Будівництво". Дорожні роботи тривають, тому учасників дорожнього руху просять бути уважними та обережними. Звертати увагу на обмежувальні знаки та не нехтувати правилами дорожнього руху. #ВеликеБудівництво