05/08/2021
Сьогодні шукачі роботи нашого міста долучились до обговорення питань легалізації праці. Захід відбувся за участі соціального партнера - Держпраці.
Дмитро Куруч, інспектор праці Управління Держпраці у Миколаївській області, зауважив на позитивних чинниках задекларованої праці та ризиках прагнення заробити більше, працюючи за усною домовленістю, у тому числі за кордоном. Увага присутніх акцентувалась і на аспектах праці неповнолітніх осіб, які у прагненні мати кишенькові грощі часто погоджуються на неофіційне працевлаштування наражаючи себе на небезпеку та іноді наносячи шкоду власному здоров’ю.
У заході взяло участь 7 осіб які отримали інформацію та контакти наших соціальних партнерів.