27/09/2021
23 вересня голова Баштанської районної ради взяла участь у заходах з нагоди 147-ї річниці заснування села Новоєгорівка.Наталія ОЛІЙНИК побажала: "Нехай це свято принесе Вам та Вашим родинам мир, добробут та злагоду. Бажаю, щоб прагнення зробити село кращим згуртовувало та примножувало взаєморозуміння серед жителів." Також голова районної ради подякувала жителям за віддану працю у розвитку села, проявлення терпіння та невичерпну енергію.
Також в заході взяли участь: обласний депутат В.Гомерський, Баштанський міський голова О.Береговий, заступник міського голови О.Васильєв, голова Баштанської районної ради ветеранів Л.Андрєєва.