01/10/2021
1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана.
Цей день є символом єдності і спадковості поколінь – прекрасна можливість сказати теплі слова подяки людям поважного віку за розбудову країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя і добробуту, добра і довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.
З повагою,
голова районної ради , Наталія ОЛІЙНИК
депутатський корпус та
виконавчий апарат районної ради