04/10/2021
Щиросердечно вітаю вас із професійним святом – Міжнародним днем лікаря!
Сьогодні ваше свято, дорогі лікарі! У всіх медичних працівників і так непроста професія, але зараз вона особлива важлива і в той же час важка. Світ бореться з пандемією коронавіруса, лікарі працюють в нелюдських умовах, кожен день ризикуючи своїм здоров’ям, щоб рятувати чиїсь життя. Прийміть найщиріші вітання і низький уклін за вашу чуйність, доброту, фантастичну працездатність, витримку, старанність і посидючість.
З нагоди професійного свята дозвольте побажати вам великого людського щастя, міцного здоров’я, благополуччя і затишку в родинах, професійних успіхів і людської шани. З вірою та впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте у майбутнє, докладаючи всіх зусиль, волю і розум на допомогу хворим, задля збереження життя і зміцнення здоров’я населення рідного краю!
З повагою,
голова райдержадміністрації Владислав ДМИТРІВ