Баштанка » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей Електронне звернення Інформація для користувачів з вадами зору

Ігор Кузьмін: З 21 жовтня починають діяти нові правила пасажирських перевезень під час карантину

12/10/2021

 Уряд на позачерговому засіданні вніс зміни до постанови № 1236, які передбачають посилення правил для пасажирських перевезень у регіонах, де встановили «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епіднебезпеки. Так, з 21 жовтня починають діяти нові правила пасажирських перевезень під час карантину.

 

Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» повідомив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Ігор Кузьмін.

 

Ігор Кузьмін розповів, що міжрегіональні перевезення пасажирів будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів COVID-сертифіката або негативного результату тестування на коронавірус методом ПЛР або експрес-тесту, який чинний 72 години.

 

«Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення», - зазначив він.

 

Ігор Кузьмін наголосив, що відповідні правила не будуть застосовуватись до міських та внутрішньообласних перевезень. 

 

Заступник голови ОДА поінформував, що відповідальність за наявність у всіх водіїв, членів екіпажу літака та пасажирів зазначених документів нестиме перевізник.

 

«Такі нововведення – вимушений крок задля обмеження географії поширення вірусу та збереження життя та здоров’я людей», - зауважив він.

 

Ігор Кузьмін нагадав, що жителі Миколаївської області можуть вакцинуватися у найближчому пункті щеплення, у центрах масової вакцинації, за допомогою мобільної бригади. Також вакцинуватись можна і в мобільних пунктах вакцинації, розташованих у відділеннях Укрпошти. Загалом в області працює 30 таких пунктів.

 

«У центрах та пунктах щеплення можуть щепитися усі охочі, старші за 18 років. Мобільні бригади приїжджають на щеплення до окремих професійних груп, організованих колективів від 50 охочих вакцинуватися і до маломобільних громадян», - розповів Ігор Кузьмін.

Всі новини →