22/10/2021
Сьогодні перший заступник голови Баштанської районної державної адміністрації Наталія КАЗАРІНА провела засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.
На порядок денний засідання комісії з питань виносились важливі питання, що стосувалися соціально-правового захисту дітей. Зокрема, довлаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування до прийомних сімей, доцільність /недоцільність роз'єднання двох братиків.
Усі справи, які виносились на порядок денний, ретельно вивчені членами комісії. Члени комісії брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо.
Після розгляду питань були прийняті відповідні рішення, згідно чинного законодавства.