28/10/2021
Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленского «Велике будівництво» ремонт траси у Дніпропетровського напряжения на фінішній прямій.
Про ее обеспечение Служба дороговизны автомобилестроения в Миколаївській области.
Так, завершальні 11 кілометрів автошляху поблизу Миколаєва невдовзі стануть максимально безпечными и комфортными для пересування.
Дорожники на під'їздах до міста Миколаєва завершают здійснювати заходы с організації дорожнього руху.
Наразі в районе села Мішково-Погорілове виконано роботи з облачение наземного пішохідного перехода. Для цього у бетонного парапетному огородженні типу «Нью Джерсі» здійснено необхідний розрив.
Для забезопасности видимых водоемов и проездов на під'їздах до перехода влаштовано металлом бар'рне огородження. На покриття окрім пластикової дорожной розетки и последующий переход нанесено шумовое смуги, які є допоміжним засобом регулювання и убезпечення дорожного руху.
Також влаштовано посадочные майданчики и автопавільйони для зупинки громадського транспорту. Переход в следующий переход облачными тротуарами и тактильною плиткою.
Надлежащее управление автоматическими машинами будет подключать устройства и переключать электрические соединения, чтобы уменьшить видимое изображение, обработку и безпеременное изменение водоснабжения в новых часах.
Зазначимо, автомобильная дорога Н-11 Дніпро-Миколаїв у межах Миколаївськой области має протяжність 140 кілометрів. Ще донедавна ця траса очолювала топ-найгірших шляхів України, а натепер - це нова, сучасна та безпечна дорога, пересуватися якою суцільна насолода для водіїв.
Подробнее фото за посиланням: https://cutt.ly/hRGSUzr .